Reference

Osnovne škole:

OŠ DR. FRANJE TUĐMANA, LIČKI OSIK

OŠ LOVINAC, LOVINAC

OŠ ANTUN GUSTAV MATOŠ, NOVALJA

OŠ SILVIJE STRAHIMIR KRANJČEVIĆ, SENJ

OŠ KRALJA TOMISLAVA, UDBINA

OŠ ANTUN GUSTV MATOŠ, ČAČINCI

OŠ GRADINA, GRADINA

OŠ VLADIMIR NAZOR, NOVA BUKOVICA

OŠ VIROVITICA, VIROVITICA

OŠ VLADIMIR NAZOR, VIROVITICA

OŠ STJEPAN RADIĆ, ČAGLIN

OŠ ANTUN MIHANOVIĆ, NOVA KAPELA

OŠ BLAŽ TADIJANOVIĆ, SLAVONSKI BROD

OŠ BIOGRAD NA MORU, BIOGRAD NA MORU

OŠ NIKOLE TESLE, GRAČAC

OŠ OBROVAC, OBROVAC

OŠ JURJA DALMATINCA, PAG

OŠ PAKOŠTANE, PAKOŠTANE

OŠ PRIVLAKA, PRIVLAKA

OŠ STANOVI, ZADAR

OŠ ŠIMUN KOŽIČIĆ BENJE, ZADAR

OŠ AUGUST HARAMBAŠIĆ, DONJI MIHOLJAC

OŠ VLADIMIR NAZOR ,FERIČANCI

OŠ AUGUST ŠENOA, OSIJEK

OŠ JAGODE TRUHELKE, OSIJEK

OŠ TIN UJEVIĆ, OSIJEK

OŠ MURTERSKI ŠKOOJI, MURTER

KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA, ŠIBENIK

OŠ VODICE, VODICE

OŠ ILAČA BANOVCI, ILAČA

OŠ MATIJA GUBEC, JARMINA

OŠ LOVAC, LOVAS

OŠ SLAKOVCI, SLAKOVCI

OŠ GUSTAV MATOŠ, VINKOVCI

OŠ VLADIMIR NAZOR, VINKOVCI

OŠ MATE LOVRAK, ŽUPANJA

OŠ JESENICE, DUGI RAT

OŠ KAMEŠNICA, OTOK

OŠ RUNOVIĆ, RUNOVIĆ

OŠ KRALJA ZVONIMIRA,SEGET DONJI

OŠ RAVNE NJIVE, SPLIT

OŠ SKALICE, SPLIT

OŠ TRSTENIK, SPLIT

OŠ BRDA,SPLIT

OŠ ŠESTANOVAC, ŠESTANOVAC

OŠ TRILJ, TRILJ

OŠ VRGORAC, VRGORAC

OŠ ZMIJAVCI, ZMIJAVCI

OŠ MATE BALOTE, BUJE

OŠ VLADIMIR NAZOR, ROVINJ

OŠ JOŽE ŠURANA, VIŠNJAN

OŠ BLATO, BLATO

OŠ PETAR KANAVELIĆ, KORČULA

OŠ KUNA, KUNA

OŠ MOKOŠICA, MOKOŠICA

OŠ OPUZEN, OPUZEN

OŠ PETRA ŠEGEDINA, OREBIĆ

OŠ SMOKVICA, SMOKVICA

OŠ FRAN GALOVIĆ,ZAGREB

OŠ LJUBLJANICA, ZAGREB

OŠ MARKUŠEVEC, ZAGREB

OŠ OTONA IVEKOVIĆA, ZAGREB

OŠ PREČKO, ZAGREB

OŠ TITUŠA BREZOVEČKOG, ZAGREB

 

Srednje škole:

ŠKOLA ZA UMJETNOST.DIZAJN,GRAFIKU,  ODJEĆU, ZABOK

TEHNIČKA ŠKOLA , KUTINA

GIMNAZIJA DARUVAR, DARUVAR

SREDNJA ŠKOLA, DARUVAR

SŠ AUGUST ŠENOA, GAREŠNICA

POMORSKA ŠKOLA, BAKAR

SŠ DELNICE, DELNICE

HOTELIJERSKO-TURISTIČKA ŠKOLA, OPATIJA

ELEKTROINDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA ,RIJEKA

PROMETNA ŠKOLA, RIJEKA

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA, RIJEKA

SŠ ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNALSTVO, RIJEKA

STRUKOVNA ŠKOLA, GOSPIĆ

SŠ PLITVIČKA JEZERA,KORENICA

SŠ OTOČAC, OTOČAC

SŠ PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA, SENJ

SŠ BIOGRAD NA MORU, BIOGRAD NA MORU

SŠ BARTULA KAŠIĆA, PAG

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA, ZADAR

SŠ LOVRE MONTIJA, KNIN

OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA,ŽUPANJA